bakcground
bakcground

Šiaurietiškojo ėjimo technika

2019 22 spalio

Šiaurietiškojo ėjimo technika

Pirmasis etapas: Sureguliuokite renkenų dirželius, tinkamai pasirinkite lazdos aukštį, kurį galima apskaičiuoti žmogaus ūgį centimetrais padauginus iš 0,66

Antrasis etapas: Paprastasis ėjimas: ištiesę pirštus, lazdas mojuokite pirmyn ir atgal. Rankas judinkite ritmiškai. Ištiesę pirštus lazdas  siūbuokite pirmyn ir atgal.

Trečiasis etapas: Mojuokita abi lazdas pirmyn ir atgal vienu metu. Atkreipkite dėmesį, kad mažasis pirštelis būtų tinkamai sulenktas ir ištiesiamas akcentuojant horizontalią lazdų judėjimo trajektoriją.Mojuokite lazdas priešingomis kryptimis pirmyn ir atgal. Šis judesys reikalauja daugiau pastangų užtikrinant kairės ir dešinės rankų kryžminę koordinaciją/

Ketvirtasis etapas: Įtraukite pilvą krūtinės ląstos link. Ištieskite liemenį (bet pernelyg neįtempkite) ir kojas (išlaikykite kelių stabilumą). Teisingai einant klubas kils į viršų, todėl jūsų stuburas bus apsaugotas ir judės tinkamai.

Penktasis etapas: Pečius judinkite priešinga kojoms kryptimi: stipriai ranka modami pirmyn, stenkitės kuo ilgiau iš vietos nepajudinti pėdų.

Šeštasis etapas: Aktyvus pėdų darbas. Eikite nuo kulno išorine pėdos dalimi, baigdami didžiojo piršto pagalvėle. Įtempkite kojų raumenis stabilizuodami kelius.Eikite viduriniąją pėdos dalimi, taip suaktyvindami visus pėdoje esančius receptorius. Nusibrėžkite liniją ir mažais žingsniais ja žingsniuokite įprastai ar kryžiuodami kojas pėdas statykite už linijos.

Septintasis etapas: Kartokite veiksmus nuo 1 iki 6 etapų.  Ir svarbiausias dalykas nepamiršti malonumo, kurį suteikia vaikščiojimas, laisvės ir lengvumo pojūtis, sielos ir kūno darnos pajutimas.

Ir svarbiausias dalykas nepamiršti malonumo, kurį suteikia vaikščiojimas, laisvės ir lengvumo pojūtis, sielos ir kūno darnos pajutimas.